Kredyt 2%

Bezpieczny Kredyt 2% – najważniejsze założenia

Bezpieczny Kredyt 2% to innowacyjny program rządowy, mający na celu wspieranie osób w zdobyciu pierwszego mieszkania. Program ten oferuje wiele korzyści i możliwości, które warto poznać. Oto najważniejsze informacje na temat Bezpiecznego Kredytu 2%:

  1. Przeznaczenie: Bezpieczny Kredyt 2% skierowany jest głównie do osób, które planują zakup swojego pierwszego mieszkania. Program ten ma na celu ułatwienie dostępu do nieruchomości dla młodych ludzi.
  2. Limit wieku: Osoby zainteresowane programem muszą mieć nie więcej niż 45 lat w momencie składania wniosku. Jednak w przypadku małżeństwa lub rodziców z co najmniej jednym wspólnym dzieckiem, warunek wieku musi być spełniony przez przynajmniej jedną osobę.
  3. Kwoty kredytu objęte programem: Bezpieczny Kredyt 2% pozwala na uzyskanie kredytu w wysokości do 500 tysięcy złotych. Jeśli jesteś małżonkiem lub rodzicem z dzieckiem, maksymalna kwota kredytu może sięgnąć nawet 600 tysięcy złotych.
  4. Czas trwania dotacji: Program obejmuje wsparcie przez okres 10 lat. Oznacza to, że przez ten czas możesz korzystać z preferencyjnych warunków kredytowych.
  5. Zakup nieruchomości: Bezpieczny Kredyt 2% umożliwia zakup zarówno nieruchomości z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nie ma też limitów cenowych za metr kwadratowy mieszkania, co daje większą swobodę wyboru.
  6. Możliwość skorzystania z programu Mieszkanie bez wkładu własnego: Jeśli spełniasz odpowiednie kryteria, masz także możliwość skorzystania z programu Mieszkanie bez wkładu własnego. To dodatkowe udogodnienie, które może znacznie ułatwić zakup wymarzonego mieszkania.
  7. Warunki finansowe: Marża banku, prowizja i oprocentowanie w ramach Bezpiecznego Kredytu 2% są ustalone na poziomie nie wyższym niż w innych kredytach. Rząd zapewnia, że korzystając z tego programu, nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z zaciągnięciem kredytu.
  8. Obniżka raty: Jedną z kluczowych zalet programu jest obniżka raty kredytu. Różnica między stałą stopą ustaloną na podstawie przeciętnego oprocentowania kredytów o stałej stopie w bankach kredytują
 |  |  | 

Formularz Kontaktowy

Umów się z nami na spotkanie

Administratorem danych osobowych jest VERO Nieruchomości z siedzibą przy Aleja Józefa Piłsudskiego 111, 92-332 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@verolodz.pl… czytaj więcej