Praca

Firma VERO Nieruchomości – Wrocław i Poznań

VERO Nieruchomości to dynamicznie rozwijające się biuro nieruchomości z siedzibą główną w Łodzi. Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz satysfakcja naszych klientów. W związku z rozwojem naszej działalności, poszukujemy energicznych i ambitnych osób na stanowisko:

Agent Nieruchomości

Miejsce pracy: Wrocław i Poznań

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych.
  • Prezentacja ofert nieruchomości oraz doradztwo w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu.
  • Negocjowanie warunków transakcji oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji.
  • Monitorowanie rynku nieruchomości i analiza aktualnych trendów.
  • Współpraca z zespołem oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest wymagane – oferujemy pełne szkolenie.
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania kontaktów.
  • Samodzielność, zaangażowanie i determinacja w osiąganiu celów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na prowizji oraz premiowe systemy motywacyjne.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.
  • Profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole.
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów oraz dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy.

Jak aplikować?

Jeśli jesteś osobą pełną energii, gotową na nowe wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@verolodz.pl z tytułem „Agent Nieruchomości – Wrocław” lub „Agent Nieruchomości – Poznań”.

Dołącz do VERO Nieruchomości i rozwijaj swoją karierę z najlepszymi!

VERO Nieruchomości

al. Piłsudskiego 111, 90-001 Łódź Tel: +48 515 915 900 Email: biuro@verolodz.pl Strona internetowa: www.verolodz.pl

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VERO z siedzibą w Łodzi al. Piłsudskiego 111, NIP: 7722426249.
  2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.
  3. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres [np. 6 miesięcy] od momentu ich przesłania.
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi realizację procesu rekrutacji.

Prosimy o dodanie poniższej klauzuli zgody do dokumentów aplikacyjnych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i liście motywacyjnym przez VERO z siedzibą w Łodzi al. Piłsudskiego 111, NIP: 7722426249 w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”