Bądź jak Janek.

Mieszkanie | Sprzedaż | Łódź, Łódź-Górna

365 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
365 000 PLN
Cena za m2
7 282 PLN
Powierzchnia
50,12 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
Parter / 4
Numer oferty
428/14318/OMS

Opis

W miasteczku, gdzie życie płynęło spokojnie, mieszkał sobie Janek. Janek, jak to Janek, miał pewne przyzwyczajenia i nie lubił ich zmieniać. Kiedy wprowadził się do swojego nowego mieszkania na parterze, znajomi z niedowierzaniem kręcili głowami. "Janek, na parterze? Przecież wszyscy marzą o widoku z wyższych pięter!" – mówili.

Janek tylko się uśmiechał pod nosem. Wiedział swoje.

Pewnego dnia, kiedy wszyscy sąsiedzi wracali do domów po pracy, winda w bloku nagle się zepsuła. Ci z piątego, szóstego piętra z przerażeniem patrzyli na długie schody, które mieli przed sobą. Piotr z szóstego piętra złapał się za głowę, wyobrażając sobie wspinaczkę. "Przecież mam jeszcze zakupy!" – narzekał. Tomek z czwartego przysiadł na pierwszym stopniu, jakby chciał nabrać sił przed wielką wyprawą.

A Janek? Janek otworzył drzwi swojego mieszkania na parterze, uśmiechnął się i wpuścił do środka świeże powietrze z ogródka. Usiadł wygodnie na kanapie i z zaciekawieniem patrzył, jak sąsiedzi walczą z każdym schodem, z każdym kolejnym krokiem. Nawet kanapkę sobie zrobił i herbatkę zaparzył. "Cóż, przynajmniej nie muszę się martwić o kondycję," – powiedział sobie, podjadając.

Ale to nie wszystko. Pewnego dnia do Janek przyszła ciocia Halina. Ciocia Halina miała swoje lata, a jej stawy już nie te. "Och, Janeczku," – zaczęła, – "Jak dobrze, że mieszkasz na parterze. Nie wyobrażam sobie wchodzić na te wszystkie piętra." I tak oto Janek zyskał u cioci punkty za bycie "rozsądnym chłopakiem".

No i był jeszcze jeden bonus – podjazd. Janek często zapraszał przyjaciół na grille w ogródku. Jego najlepszy kumpel, Marek, miał ostatnio problem z kolanem. "Ty to masz łeb," – powiedział Marek, – "Dzięki temu podjazdowi mogę tu przyjeżdżać bez problemu."

Janek wiedział, że jego mieszkanie na parterze to prawdziwy skarb. Kiedy wieczorem sąsiedzi z wyższych pięter przewracali się z boku na bok, zgrzytając zębami na myśl o kolejnej wspinaczce, Janek zasypiał spokojnie, wiedząc, że jego decyzja była trafna.

Morał z tej historii? Nie zawsze to, co wydaje się na pierwszy rzut oka lepsze, jest naprawdę korzystne. Czasem mieszkanie na parterze, z wygodnym podjazdem i dostępem do ogródka, to prawdziwy raj na ziemi. A Janek? Janek stał się legendą w swoim bloku. Każdy teraz marzył o mieszkaniu na parterze – bo kto by nie chciał mieć życia tak łatwego i przyjemnego, jak Janek?


Kontakt do pośrednika #509289025
adres email: dawid @ verolodz .plDawid Gąsiorek

Dawid Gąsiorek

Dodatkowe informacje

Winda
Nie
Dostępne w okolicy
Park, Plac zabaw, Fitness, Bar, Szpital, Uczelnia, Szkoła, Przedszkole, Żłobek, Restauracja, Kościół, Bank, Bazarek, Centrum handlowe, Sklep, Przychodnia lekarska, Apteka
Komunikacja
Kolej, Tramwaj, PKS, Autostrada, Autobus

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest VERO Nieruchomości z siedzibą przy Aleja Józefa Piłsudskiego 111, 92-332 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@verolodz.pl… czytaj więcej

© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM