Działeczka Marzenie - projekt domu w cenie

Działka | Sprzedaż | Plichtów

715 000 PLN

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Cena
715 000 PLN
Cena za m2
201 PLN
Pow. działki
3 552 m2
Pow. działki - jednostka
m2
Ukształtowanie działki
Płaska
Numer oferty
15/14318/OGS

Opis

Kiedyś, w krainie pełnej fantazji i zabawy o nazwie Plichtów, na końcu Ulicy Marzeń, spoczywała niepozorna działeczka, nazywana przez mieszkańców "Działeczką Marzenie". Zajmowała przestrzeń równą aż 3552 malutkim jednostkom nazywanym metrami kwadratowymi. Ale nie dajcie się zwieść liczbom, bo to, co na niej mogło się wydarzyć, było bardziej magiczne niż najdziwniejsza matematyka.

Ta działka, otoczona tajemniczym blaskiem, to jakby fragment baśni wypłynął w rzeczywistość. W planie zagospodarowania przestrzennego przewidziano dla niej tereny o niezwykłym przeznaczeniu – miejsca, w których marzenia mogą wskoczyć w trójwymiarową rzeczywistość.

Tajemniczym stróżem Działeczki Marzenie jest Krzysztof Motławski, pracujący w Biurze Nieruchomości VERO. Jego opieka nad tym czarującym zakątkiem nie jest wielkim obciążeniem dla kieszeni – kosztuje niewiele, zaledwie kilkanaście monet, które z pewnością wypadną z naszych kieszeni jako trochę zmieszane monety i szalone złote dukaty.

Wyobraź sobie to: płaski zalesiony teren, który wygląda, jakby ktoś rozłożył planszę do gry na ogromnym stole. Przebiega przez nią jakby wydeptana ścieżka, którą możesz pokonać na czarodziejskim pojazdem, którym w dwa ognie popędziłby Czarodziej Brak Terminów.
Na krótkim dystansie, bliższym niż 3 km, kręci się mnóstwo cudownych miejsc – Centrum Handlowe, Szkoła Mądrych Umiejętności, Przedszkole Kolorowych Marzeń, Las Skrzatów, Plac Zabaw, Kolorowy Kościół Śmiechu oraz niesamowity Bazarek Rzeczy Niezwykłych.

Oczywiście, Działeczka Marzenie jeszcze nie ma Aktualnego Pozwolenia na Budowę, ale wiadomo jak w bajce, dobre rzeczy przychodzą tym, którzy czekają. To miejsce kipi potencjałem, czekającym na spełnienie marzeń i na ujrzenie powstającego wspaniałego Domu Marzeń.

Morał tej opowieści jest jasny i lekki jak piórko – by sięgnąć gwiazdy, trzeba postawić nogi na ziemi. Czasami potrzebujemy zgody, czasami cierpliwości, a czasami powinniśmy zastanowić się, czy aby na pewno ta fioletowa sofa pasuje do żółtej podłogi. Działeczka Marzenie uczy, że życie jest pełne magicznych okazji, ale by je wykorzystać, trzeba dać odrobinę czarodziejskiego trudu.
No więc, przyjaciele, to jest historia o Działeczce Marzenie z Plichtów, czekającej na swojego superbohatera, gotowa by spełniać pragnienia i marzenia w najlepszym stylu. A Ty, czytelniku, pamiętaj – każda działka ma swoją historię i swoje marzenia. Zastanów się, czy chcesz je zamienić w bajkę czy w rzeczywistość. Wystarczy, że podniesiesz telefon i zapytasz opiekuna, czy to magiczne miejsce to coś dla Ciebie.


Działka na rzucie oznaczona cyferką 4.

W ofercie również 3 inne działki widoczne na rzucie oznaczone cyframi :

1  - 1710 m2  -  459 500  pln
2 - 1909 m2 -  513 500  pln
3 - 2728 m2-  529 500 pln

Zapraszam do kontaktu !!!

Zapraszam bo warto !!!

UWAGA ! ! !

Prezentacja nieruchomości jest możliwa tylko w przypadku podpisania umowy pośrednictwa.

Właściciel wyraża zgodę na oglądanie nieruchomości tylko po uprzednio umówionym spotkaniu, zainteresowanemu którego dane są znane pośrednikowi i oczywiście w obecności pośrednika.

Kontakt do pośrednika 886642062
krzysztof@verolodz.pl

Dane opisowe pochodzą z osobistych oględzin nieruchomości a także z informacji udzielonych przez właściciela i mogą różnić się od stanu faktycznego. Staramy się jednak aby odzwierciedlały stan faktyczny.

Opis oferty nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.


Współpraca z nami to spokój i bezpieczeństwo przy zakupie mieszkania a ponadto:
- oddajemy do Państwa dyspozycji firmę remontową wraz z projektantem ( pakiety : brąz, srebrny, złoty i VIP )
- proponujemy współpracę z firmą zajmującą się tworzeniem smart systemów ( klamki, rolety i pełna automatyka)
- współpracujemy również z odpowiedzialną firmą transportową
- doradca kredytowy i ubezpieczeniowy dedykowany dla Państwa nie stanowi również problemu
- kuchnia, szafy, garderoby dla naszych klientów w preferencyjnych cenach i terminach
- personalizowany dostawca: Internetu, telewizji i telefonii komórkowej.

Naszym celem jest to, żeby zakup mieszkania była dla Państwa niesamowity przeżyciem i dobrze wspominaną chwilą do której będziecie chętnie wracać.

Możecie na nas liczyć !Krzysztof Motławski

Krzysztof Motławski

Dodatkowe informacje

Ogrodzenie
Brak
Wysokość zabudowy
9
Procent możliwej zabudowy
20
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny wielofunkcyjne
Dostępne w okolicy
Plac zabaw, Zabudowa niska, Sklep, Centrum handlowe, Kościół, Żłobek, Las, Przedszkole, Bazarek, Szkoła, Apteka, Przychodnia lekarska
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Komunikacja
Autobus

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest VERO Nieruchomości z siedzibą przy Aleja Józefa Piłsudskiego 111, 92-332 Łódź (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@verolodz.pl… czytaj więcej
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - ASARI CRM